teenused

Mida me pakkume?

Waltmann Print pakub teenust firmadele, olgu selleks reklaami agentuurid, kujundusfirmad või tootmisettevõtted. Peamiselt tegeleme erinevat tüüpi trükiste tiražeerimisega, samuti eksperimentaalsemat laadi trükistega, vajadusel ka väiksematiraaziliste asjadega, nagu näiteks proovitrükid. Sedasorti tööd on ajamahukad uute tehniliste võimaluste otsimised, mille eesmärgiks on jõuda näidispartiini. Kujundusteenust me ilma trükita ei paku.  Eraklientidega tegelemiseks puudub meil võimalus.

TeenusedDigitrükile

Kristallkleebised

Polüuretaanlakiga kaetud kristallkleebised on kaunid ja vastupidavad, väärindades muidu liiga tavalisena tunduvat trükist või firmalogo. Oleme üks suurimaid kristallkleebise tootjaid Eestis. Valikus väga erineva nakkuvusega aluskleebised, valik sõltub tellija vajadustest.

Foliotrükk kleepsule ehk hõbeda- või kullatrükk kleepsudele.

On trükiseid, millele lisab ilmet mõni kullatud või hõbetatud detail. Olgu selleks siis metallne logo või tekstirida. Folioprinter annab sellisteks töödeks võimaluse.

UV-trükk. CMYK + valge + reljeefne kohtlakk

Kinnitub hästi väga erinevatele materjalidele, plastikutele ja metallpindadele,kleepsule, paberile ja kapa-plaadile. Läbipaistvatele ja metallsetele kuld või hõbepindadele saame trükkida valgega värviga alla ja CMYK värvidega peale, kohtlakk annab trükisele lõpliku viimistluse. Tulemus igati ilmastiku ning pleekimiskindel, ei karda lahustipõhiseid puhastusvahendeid. Sobivaid kasutusvaldkondi on palju, alates näitusetahvlitest, infotahvlitest kuni autokleepsudeni. Ei vaja lamineerimist, trükipind on laminaaditagi väga kulumiskindel.

Trükk magnetile

Magnetteip UV trükiga on parim lahendus teha eemaldatavaid trükiseid autoustele, külmkappidele, masinapaneelidele.

Solvent trükk

Lihtsamad trükised ning kleepsud trükime lahustipõhiste solventvärvidega. Sobib lihtsamate tööde jaoks. Näiteks erinevad pakendikleepsud, karpide või paberkottide kinnituskleepsud. Välistingimustes soovitame siiski kasutada UV-trükki.

Kõrgkvaliteediline fototrükk

UV-värvidega trükk võimaldab aluspinnaks valida erinevaid materjale, millele enamik fotoprintereid ei trüki. Ka sellistele faktuursetele paberitele, millele fotoprinteritel puuduvad trükiprofiilid on võimalik
trükkida.

Kuidas alustada tellimist?

Meile kirjutades saame teada, milline on sinu soov ja sealt edasi algab trükkimise protsess.

01

KIRJUTA MEILE

Saada meile oma soov detailselt ja sellest saame alustada.

02

FAILID TRÜKKI

Selleks, et tükkima asuda on vaja kõik detailid läbi rääkida.

03

TULE JÄRGI

Trrükk on valmis! Saad ise järgi tulla või tellida kullerteenust.

04

NÄEME JÄLLE

Alati on tore näha kliente uuesti, kes on meilt enne tellinud.

Waltmann Print

Waltmann Print on loodud EV taasiseseisvumise päevil oma ala professionaalide poolt eesmärgiga pakkuda kvaliteetset trükiteenust.

Kontakt

Ristiku 72 / Taime 20, 10317 Tallinn
waltmann@waltmann.ee
+372 646 6684
Waltmann Print OÜ
Reg nr : 10558789
KMKR: EE100539604

Asukoht

© 2019 KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD | VEEBIMEISTER